Aktówka na dokumenty - nowy model ze skóry ekologicznej

w: Nasze produkty w:

Ogromnie ucieszyło nas zainteresowanie pierwszego wprowadzonego przez nas modelu aktówki na dokumenty wykonanej ze skóry ekologicznej, czyli modelu Stefano C04e.

Ku naszemu zadowoleniu paru klientów zapytało, czy planujemy wypuszczenie innych modeli wykonanych z tego materiału. Na naszą odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

I tak oto powstał model Stefano C02e, czyli kolejna aktówka na dokumenty, która została skopiowana z modelu skórzanego i wykonana z materiału eko. Mamy nadzieję, że przypadnie do gustu wszystkim ceniącym sobie środowisko naturalne, a także wysoką jakość wykonania i praktyczne wnętrze, które pomieści wszystko, co jest najpotrzebniejsze w pracy np. przedstawiciela handlowego czy przedsiębiorcy udającego się na spotkanie biznesowe.

Przypominamy również, że aktówki produkujemy na zamówienie firm. Wówczas możemy wykonać biuwar z naszych modeli, albo przygotować według projektu zamawiającego. Takie aktówki zamówiło już u nas wiele Polskich oraz europejskich firm, dlatego zapraszamy do kontaktu jeśli Twoja firma poszukuje sprawdzonego produktu w bardzo konkurencyjnej cenie i bezkonkurencyjnej jakości.