Prezent na dzień kobiet - skórzany portfel na zamek

w: Jak wybrać... w:

Zastanawiasz się, co kupić wybrance Twojego serca z okazji Dnia Kobiet? Chcesz, żeby był to prezent funkcjonalny, a do tego taki, z którego z pewnością się ucieszy i co najważniejsze - pomyśli, że się natrudziłeś w poszukiwaniach i wykosztowałeś?

W dzisiejszym wpisie mamy dla Ciebie idealny pomysł na okazję zakupu prezentu na Dzień Kobiet.

Idealny prezent na dzień kobiet

Nasze panie lubią być obdarowywane bez powodu, a kiedy jest ku temu jakaś okazja, jak np. nadchodzący dzień kobiet, to prezent jest wręcz obowiązkowy! Nie możesz zatem przyjść do domu z pustymi rękami. W najgorszym wypadku przyjdź z bukietem świeżych kwiatów. A jeśli odpowiednio wcześnie zacząłeś planować ten dzień, to mamy dla Ciebie wyjątkowy pomysł, na sprostanie wymaganiom Twojej kobiety.

Skórzany damski portfel na zamek

W ostatnim czasie wprowadziliśmy do naszej oferty aż 5 nowych modeli skórzanych portfeli na zamek. Są to portfele, które cieszą się wyjątkową popularnością wśród kobiet, głównie ze względu na swoją funkcjonalność. Posiadają bowiem mnóstwo kieszonek na karty kredytowe i lojalnościowe, dzięki czemu są bardzo pojemne.

Portfel wykonany ze skóry naturalnej wytrzyma bardzo wiele różnych codziennych jak i tych niecodziennych sytuacji, jakie mogą wydarzyć się w damskiej torebce ;)

Promocja na damskie portfele

Do soboty trwa u nas promocja na wybrane modele skórzanych portfeli na zamek, w których obniżyliśmy ich cenę aż o 25%, a do tego załapiesz się na darmową dostawę, którą oferujemy już od zakupów powyżej 99zł. Dzięki temu w ceni ok 150zł masz wyjątkowy prezent i gwarantujemy, że Twoja kobieta będzie z nim dumnie obnosiła się wśród koleżanek i ekspedientek w sklepie, za każdym razem pamiętając o Tobie, kiedy będzie go wyciągała.

Poniżej lista portfeli w promocji: