Jak skórzane dodatki mogą uzupełnić i podkreślić Twój styl? 

Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się, jak skórzane dodatki mogą podkreślić Twój styl oraz uczynić lato jeszcze bardziej modnym.

Czytaj dalej
Najczęściej zadawane pytania
0 komentarze
6 odsłony

Co kupić osobie, która ma wszystko? 

Czasami wydaje się, że nie ma trudniejszego zadania niż kupić prezent dla osoby, która zdaje się mieć już wszystko i nic nie potrzebuje. Oto kilka sugestii, które pomogą Ci znaleźć idealny prezent dla bliskiej osoby niezależnie od okazji.

Czytaj dalej
Jak wybrać
0 komentarze
23 odsłony

Jak pakować i przechowywać skórzane akcesoria? 

Skórzane akcesoria, takie jak torebki czy paski do spodni, są cennymi elementami naszej garderoby. Sprawdź nasze wskazówki, które pomogą Ci w prawidłowym ich pakowaniu i przechowywaniu. 

Czytaj dalej
Najczęściej zadawane pytania
0 komentarze
26 odsłony

Jak dbać o skórzaną torebkę, aby zachować jej piękny wygląd na dłużej?

Skórzane torebki są nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie i trwałe. Jednak, aby cieszyć się ich pięknem i zachować go na dłużej, konieczne jest odpowiednie dbanie o produkt. W tym artykule przedstawimy kilka prostych, ale skutecznych sposobów, które pomogą Ci utrzymać skórzaną torebkę w doskonałym stanie przez wiele lat.

Czytaj dalej
Najczęściej zadawane pytania
0 komentarze
34 odsłony

Czarny piątek zagościł w Cartello

W dzisiejszym wpisie przedpremierowo publikujemy, co też wydarzy się jutro - czyli w Czarny Piątek, dzień o największej sprzedaży na świecie.

Czytaj dalej
Z życia Cartello
0 komentarze
1347 odsłony

Moda męska XXL

Dla Panów nadprogramowe kilogramy to zdecydowanie mniejszy problem niż dla Pań. Nie dlatego, że sklepy po brzegi wypełnione są ubraniami w rozmiarze XXL, ale dlatego że raczej nie przywiązują wagi do rozmiaru, kroju czy kolorystyki. Pokutuje przekonanie, że mężczyzna o większych gabarytach nie może wyglądać dobrze, a to bzdura!

Czytaj dalej
Wieści ze świata
0 komentarze
1848 odsłony

Jak dobrać pasek do spodni?

Wśród wielu mężczyzn wciąż pokutuje przekonanie, że pasek do spodni to mało istotny dodatek, drobiazg. Prawda jednak jest taka, że w wielu sytuacjach to właśnie pasek decyduje o tym, czy nasza stylizacja będzie kompletna i spójna. Jak dobrać pasek by nie popełnić gafy? Oto kilka porad od Cartello!

Czytaj dalej
Jak wybrać
0 komentarze
1850 odsłony

Garderoba kapsułowa - czym jest i jak ją skonfigurować?

„Kochanie nie mam się w co ubrać!” - któż z nas nie zna tego okrzyku z autopsji? I nie - nie mamy tu na myśli tylko kobiecego okrzyku. Problem z tym co na siebie włożyć coraz cześciej maja także panowie. Czy to oznaka zniewieścienia? Niekoniecznie. Żyjemy w czasach, kiedy trendy modowe zmieniają się kilkanaście razy w ciągu roku i coraz trudniej w tym pędzie nie zwariować.

Czytaj dalej
Najczęściej zadawane pytania
0 komentarze
3578 odsłony

Jak dokonać zwrotu zakupionego produktu?

W tym krótkim wpisie wyjaśnimy w jaki sposób dokonać zwrotu zakupionego u nas produktu.

Czytaj dalej
Najczęściej zadawane pytania
0 komentarze
1755 odsłony

Jak pielęgnować skórzany pasek do spodni?

Wysokiej jakości, skórzany pasek do spodni, nie ważne czy damski, czy męski poza swoim podstawowym zadaniem, czyli podtrzymywaniem spodni na swoim miejscu, pełni także rolę bardzo istotnego dodatku do garderoby. Skórzany pasek sprawdza się w różnych stylizacjach, zarówno sportowych jak i bardziej formalnych. Jeśli posiadasz w swojej szafie skórzany pasek, to musisz o niego odpowiednio zadbać, aby przez długie lata był istotnym dodatkiem do Twojej garderoby.

Czytaj dalej
Nasze produkty
0 komentarze
978 odsłony
Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)