Czarny piątek zagościł w Cartello

W dzisiejszym wpisie przedpremierowo publikujemy, co też wydarzy się jutro - czyli w Czarny Piątek, dzień o największej sprzedaży na świecie.

Czytaj dalej
Z życia Cartello
0 komentarze
1084 odsłony

Moda męska XXL

Dla Panów nadprogramowe kilogramy to zdecydowanie mniejszy problem niż dla Pań. Nie dlatego, że sklepy po brzegi wypełnione są ubraniami w rozmiarze XXL, ale dlatego że raczej nie przywiązują wagi do rozmiaru, kroju czy kolorystyki. Pokutuje przekonanie, że mężczyzna o większych gabarytach nie może wyglądać dobrze, a to bzdura!

Czytaj dalej
Wieści ze świata
0 komentarze
1696 odsłony

Jak dobrać pasek do spodni?

Wśród wielu mężczyzn wciąż pokutuje przekonanie, że pasek do spodni to mało istotny dodatek, drobiazg. Prawda jednak jest taka, że w wielu sytuacjach to właśnie pasek decyduje o tym, czy nasza stylizacja będzie kompletna i spójna. Jak dobrać pasek by nie popełnić gafy? Oto kilka porad od Cartello!

Czytaj dalej
Jak wybrać
0 komentarze
1329 odsłony

Garderoba kapsułowa - czym jest i jak ją skonfigurować?

„Kochanie nie mam się w co ubrać!” - któż z nas nie zna tego okrzyku z autopsji? I nie - nie mamy tu na myśli tylko kobiecego okrzyku. Problem z tym co na siebie włożyć coraz cześciej maja także panowie. Czy to oznaka zniewieścienia? Niekoniecznie. Żyjemy w czasach, kiedy trendy modowe zmieniają się kilkanaście razy w ciągu roku i coraz trudniej w tym pędzie nie zwariować.

Czytaj dalej
Najczęściej zadawane pytania
0 komentarze
2137 odsłony

Jak dokonać zwrotu zakupionego produktu?

W tym krótkim wpisie wyjaśnimy w jaki sposób dokonać zwrotu zakupionego u nas produktu.

Czytaj dalej
Najczęściej zadawane pytania
0 komentarze
1492 odsłony

Jak pielęgnować skórzany pasek do spodni?

Wysokiej jakości, skórzany pasek do spodni, nie ważne czy damski, czy męski poza swoim podstawowym zadaniem, czyli podtrzymywaniem spodni na swoim miejscu, pełni także rolę bardzo istotnego dodatku do garderoby. Skórzany pasek sprawdza się w różnych stylizacjach, zarówno sportowych jak i bardziej formalnych. Jeśli posiadasz w swojej szafie skórzany pasek, to musisz o niego odpowiednio zadbać, aby przez długie lata był istotnym dodatkiem do Twojej garderoby.

Czytaj dalej
Nasze produkty
0 komentarze
815 odsłony

Prezent na dzień kobiet - skórzany portfel na zamek

Zastanawiasz się, co kupić wybrance Twojego serca z okazji Dnia Kobiet? Chcesz, żeby był to prezent funkcjonalny, a do tego taki, z którego z pewnością się ucieszy i co najważniejsze - pomyśli, że się natrudziłeś w poszukiwaniach i wykosztowałeś? W dzisiejszym wpisie mamy dla Ciebie idealny pomysł na okazję zakupu prezentu na Dzień Kobiet. [products:122,123,124,125,126]

Czytaj dalej
Jak wybrać
0 komentarze
752 odsłony

Cartello na Arenie

Z końcem stycznia zakończyliśmy wdrażanie naszej oferty w portalu aukcyjnym Arena.pl

Czytaj dalej
Z życia Cartello
0 komentarze
917 odsłony

Skórzana torba do Macbooka

Apple Macbook, to sprzęt przeznaczony do zadań specjalnych, szczególnie te z serii Macbook PRO. Ich koszt zakupu jest relatywnie duży w porównaniu do komputerów typu laptop innych producentów, jednak w zamian użytkownicy Apple dostają coś więcej - intuicyjny system, zintegrowany z iPhonem, iPadem i innymi urzadzeniami Apple. O taki sprzęt trzeba dbać!

Czytaj dalej
Nasze produkty
0 komentarze
756 odsłony

Pomysł na świąteczny prezent do 100zł

Przed świętami wszyscy stają przed wyzwaniem zakupu prezentu dla kogoś bliskiego, najlepiej żeby było to prezent niedrogi, bo nikt nie lubi rozstawać się z zarobionymi pieniędzmi... W dzisiejszym wpisie pokażemy Wam kilka inspiracji na prezenty.

Czytaj dalej
Jak wybrać
0 komentarze
732 odsłony
Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)