Saszetki skórzane


Saszetka męska skórzana

Saszetki skórzane męskie, to bardzo elegancki dodatek. Kobiety mają swoje torebki, a mężczyźni saszetki. Są one bardzo praktycznym elementem, który przechowa dokumenty, portfel, kluczyki i inne niezbędne mężczyźnie przedmioty. Męskie saszetki skórzane dostępne w naszym sklepie to elegancja w najczystszej formie.

Saszetki męskie do ręki

Nasze saszetki wyposażone są w pasek do noszenia ich na nadgarstku, dzięki temu dużo wygodniej transportować saszetką, którą w każdej chwili można wypuścić z ręki i zawiśnie, a nie upadnie. To posiadasz saszetki - mężczyzna - decyduje w jaki sposób będzie ją nosił. Idealna saszetka powinna zmieścić telefon, portfel oraz dokumenty i klucze.

Saszetki męskie skórzane

W naszej ofercie znajdują się męskie saszetki skórzane szyte w dwóch kolorach, eleganckim i klasycznym czarnym oraz ciemnobrązowym. Takie saszetki będą pasowały do każdej stylizacji i do każdego ich posiadacza niezależnie od wieku. Saszetki wyposażone są w pasek do noszenia na nadgarstku, co dodatkowo ułatwia ich przenoszenie.

Saszetka męska do ręki

Praktyczność saszetek męskich czyni je popularnym męskim dodatkiem, który pozwoli bez wypychania kieszeni garderoby przenosić potrzebne rzeczy. Saszetki skórzane szyte są przez nas w Polsce, dokładamy starań, aby produkt ten był wykonany z dbałością o najdrobniejsze detale, aby służył Ci przez długie lata.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)