Elegant - eleganckie portfele

Elegant - eleganckie portfele

Skórzany portfel męski Cartello M500

M500
170,05 zł 179,00 zł
2 Reviews
Skórzany, rozkładany męski portfel zapinany na zatrzask. Doskonały dla każdego mężczyzny
Elegant - eleganckie portfele

Skórzany portfel męski dwuczęściowy Cartello M960

M960
195,00 zł
1 Reviews
Skórzany portfel męski składa się z dwóch części, które można używać niezależnie od siebie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego eleganckiego mężczyzny.
Elegant - eleganckie portfele

Skórzany portfel męski Cartello M210

M210
179,00 zł
Skórzany, pionowy męski portfel, który mieści dowód rejestracyjny i inne niezbędne mężczyźnie dokumenty.

eleganckie portfele skórzane męskie

Seria eleganckich, skórzanych, męskich portfeli

Mówi się, że pieniądze nie dają szczęścia, wielu nawet w to wierzy. Nikt jednak nie zaprzeczy, że za pieniądze jest możliwość kupienia pięknych rzeczy. Jedną z nich mogą być nasze skórzane portfele męskie. Portfele, w których można następnie nosić w wyjątkowym stylu kolejne pieniądze, które warto uważać jako narzędzie, do zarabiania kolejnych lub do kupna innych przedmiotów, które dadzą nam uśmiech.

Męskie skórzane portfele

Portfele męskie wykonane ze skóry naturalnej, to od lat jest już nie tylko przedmiot codziennego użytku, ale także przejaw stylu mężczyzny, który taki portfel nosi. Zadbany, poukładany portfel sprawi, że poczujesz się zorganizowany, doda Ci pewności siebie, kiedy będziesz z niego korzystać. Dodatkowo osoby, które Cię z nim zobaczą będą miały podobne odczucia.

Skórzany portfel męski

Zadaniem polskich projektantów, którzy pracują nad naszymi portfelami jest dbanie o połączenie modnego ale jednak minimalistycznego designu z praktycznością oraz elegancją. Jak nam się to udaje? Możecie obejrzeć sami przeglądając nasze portfele męskie, umieszczone w tym sklepie.

Wszystkie nasze produkty pieczołowicie wykonujemy w polskich zakładach rzemieślniczych. Stawiamy na polską siłę roboczą i jej dajemy zatrudnienie. Dziękujemy, że kupując nasze produkty wspierasz nasze ideały i dajesz zatrudnienie swoim rodakom.

Skórzany portfel - pomysł na prezent

Portfele skórzane występują z reguły w dwóch kolorach. Czarny, najbardziej uniwersalny i klasyczny portfel pasuje do wszystkiego. Ciemny brąz, kolor dla osób lubiących przełamywać wytarte standardy. Wybierz model skórzanego portfela dla siebie albo spraw komuś wyjątkowy prezent - wszystkie portfele pakujemy w logowane pudełka, które idealnie nadają się do przekazania w ręce osoby obdarowywanej bez dodatkowego pakowania.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)