Damskie teczki


Damska skórzana torba, to nieodzowny element stroju każdej kobiety, który poza swoją praktyczną funkcją pomaga także podkreślić jej styl, charakter i wyjątkowość. Nasze skórzane torby i teczki wybierają kobiety, które cenią sobie elegancję, wysoką jakość oferowanych przez nas produktów, a także względy praktyczne.

Skórzane torby i teczki damskie

Teczki i torby Cartello są trwałe, uniwersalne i praktyczne. Dla kobiet ceniących wygląd ale i wygodę użytkowania. Wszystkie torby szyjemy w Polsce ze skóry naturalnej, tutaj też projektujemy nasze produkty.

Staramy się, aby nasze teczki damskie były funkcjonalne, dlatego z reguły posiadają one kilka przegród, które pomogą utrzymać porządek w dokumentach i innych przenoszonych rzeczach. W niektórych modelach znajdziesz także dodatkowe miejsce na telefon, wizytówki, czy przybory do pisania. Część teczek jest wyposażona w regulowany pasek, do przenoszenia torby na ramieniu, znacznie zwiększa to komfort podczas noszenia torby.

Oferujemy teczki i torby w modnych krojach i kolorach, dzięki temu każda kobieta znajdzie produkt dla siebie, który będzie dopasowany do jej stylu i garderoby. Torby damskie Cartello, to także idealny prezent dla pań ceniących nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)