Męskie portfele skórzane

portfele męskie skórzane
Elegant - eleganckie portfele

Skórzany portfel męski Cartello M500

M500
170,05 zł 179,00 zł
2 Reviews
Skórzany, rozkładany męski portfel zapinany na zatrzask. Doskonały dla każdego mężczyzny
Elegant - eleganckie portfele

Skórzany portfel męski Cartello M210

M210
179,00 zł
Skórzany, pionowy męski portfel, który mieści dowód rejestracyjny i inne niezbędne mężczyźnie dokumenty.
Elegant - eleganckie portfele

Skórzany portfel męski dwuczęściowy Cartello M960

M960
195,00 zł
1 Reviews
Skórzany portfel męski składa się z dwóch części, które można używać niezależnie od siebie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego eleganckiego mężczyzny.

Portfel męski

Portfel męski powinien być w nienagannym stanie, zawsze uporządkowany, żeby dobrze wyglądał i dobrze świadczył o mężczyźnie, który go nosi. Znasz pewnie przysłowie, że pierwszego wrażenia nie da się zatrzeć, albo że najważniejsze jest pierwsze wrażenie?

Nie pozwól, by ktoś widząc Twój portfel dokonał krzywdzącej dla Ciebie oceny, myśląc że jesteś osobą nieuporządkowaną, trzymającą rzeczy i przedmioty w nieładzie, nie dbającą o czystość i porządek. To tak mały element, a tak wiele może zmienić.

Portfele skórzane męskie

Skórzane męskie portfele - chyba żaden mężczyzna nie wyobraża sobie życia bez portfela, prawda? Po pierwsze portfel to praktyczny przedmiot, do przechowywania dokumentów osobistych i pieniędzy, po drugie portfel, to gadżet, który obrazuje naszą zamożność. Ten mały gadżet, którego używamy kilka razy w ciągu dnia ma na nas tak wielki wpływ i znaczenie.

Portfel na karty męski

Współczesne czasy wymuszają na mężczyznach - użytkownikach naszych portfeli - noszenie coraz większej liczny kart. Dlatego też w ofercie mamy portfele, które pomieszczą różne ilości kart kredytowych i lojalnościowych, a poza tym także prawo jazdy czy dowód osobisty, które przestały być książeczką, a są o wymiarach karty bankomatowej.

Portfele na karty męskie

Technologia w postaci aplikacji na telefon do przetrzymywania kart lojalnościowych przychodzi nam z pomocą, jednak są wśród mężczyzn nadal ci, którzy preferują fizyczne karty, które będą zawsze pod ręką na stacji lub w ulubionym sklepie. Dlatego też w ofercie mamy portfele męskie, które pomieszczą nawet kilkanaście kart.

Portfel skórzany męski markowy

Markowe portfele Cartello są projektowane i wytwarzane w Polsce z najlepszych materiałów jakie możemy zdobyć dla wymagającego polskiego Klienta. Dlatego też nasze portfele jako markowy produkt nadają się idealnie na prezent dla taty, męża, kolegi czy znajomych z pracy, a nawet przełożonych jak kierownika czy dyrektora.

Cienki portfel skóra męski

W ofercie Cartello znajdziesz zarówno skórzane męskie portfele eleganckie, jak i bardzo popularne modele cienkich portfeli męskich bez podszewki. Te ostatnie, zwane także slim wallet czyli z angielskiego cienki portfel stały się bardzo modne w ostatnim czasie. Tym bardziej cieszy, że jako jedni z pierwszy wprowadziliśmy je do swojej oferty, podpatrując zagraniczne wzorce dostosowaliśmy je do polskiego mężczyzny, który ma ich używać w życiu codziennym.

Cienkie portfele nie wypychają kieszeni spodni, idealnie nadają się także do wewnętrznej kieszeni marynarki czy kurtki, sprawiając, że wygląd mężczyzny pozostaje nienaganny i elegancki w najdrobniejszych szczegółach.

Skórzane portfele męskie

Portfele męskie, to portfele projektowane bez zbędnych dodatków i niepotrzebnych zdobień, posiadające to, co najważniejsze. Męski portfel musi zmieścić to, co jest dla niego najważniejsze, zmieścić się w kieszeni, dobrze wyglądać i oczywiście być praktyczny.

Wybierając portfel polskiej marki Cartello, masz pewność, że będzie służył Ci wiele lat (został wykonany z naturalnej skóry), a dodatkowo podkreśli Twoją pozycję i doda pewności siebie.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)