Dla lekarzy


Torba lekarska

Torby lekarskie inaczej nazywane torbami medycznymi, to specjalna kategoria toreb skórzanych w naszej produkcji. Toreb, które muszą spełnić wysokie wymagania, jakie stawiają przed nimi lekarze, niosący pomoc i ukojenie chorującym osobom.  Torba lekarska powinna być jednocześnie pojemna i zapewnić jej użytkowanie przez długie lata, bez konieczności wymiany tego lekarskiego atrybutu.

Torba lekarska męska

Męskie torby lekarskie, to przede wszystkim kolorystyka ciemna - króluje ponadczasowa i klasyczna czerń a tuż za nią kroczy ciemny brąz. Kolory na tyle uniwersalne, że będą idealnym dopełnieniem zarówno codziennej jak i bardziej eleganckiej garderoby lekarza. Męskie torby dla lekarzy są z reguły większe od toreb damskich, co jest związane z wielkością postury mężczyzn. Wszystkie torby lekarskie szyjemy w Polsce ze skóry naturalnej bydlęcej, co daje gwarancję wysokiej jakości i trwałości torby na lata.

Torba lekarska damska

Damskie torby lekarskie występują w klasycznych kolorach: czarnym i ciemnym brązie, a dla przełamania stereotypu proponujemy również przepiękną czerwoną skórę bydlęcą, która wpływa na elegancki wygląd torby oraz jej trwałość na długie lata w rękach lekarki, pielęgniarki czy innej kobiety wykonującej medyczną profesję. Damskie torby lekarskie dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi mogą być również wykorzystywane jako damskie torebki - kuferki.

Kuferek lekarski

Nasze kuferki lekarskie i torby lekarskie projektujemy w Polsce. Dzięki opiniom jakie docierają do nas od polskich lekarzy i medyków oraz pielęgniarek wiemy jak dostosować kuferki lekarskie do wymagań osób z nich korzystających. Nie idziemy na kompromis pomiędzy jakością a ceną surowców czy czasem wykonania. Kuferek lekarski musi służyć lekarzom tak, jak oni służą nam w czasie potrzeby.

Pokrowiec na stetoskop i recepty

Stetoskop - nieodzowny element, który kojarzymy z lekarzem. Dla lekarza stetoskop, to jak pędzel dla malarza, narzędzie pracy, o które powinien dbać, aby bez przeszkód służyło mu przez długie lata. Dlatego też w ofercie posiadamy pokrowce (etui) na stetoskop, które ochroni przez porysowaniem, upadkiem czy uszkodzeniem ten cenny przedmiot.

Futerał na stetoskop, to jeden z tańszych a jednocześnie bardzo pożądanych przez lekarzy gadżetów, który jest doskonałym pomysłem na prezent dla nich. Do wyboru mamy wiele kolorów pokrowców na stetoskop i recepty, dzięki czemu masz ogromny wybór w zależności od upodobań lekarza, któremu chcesz je wręczyć. A jeśli nie wiesz jaki kolor? Celuj w klasyczny czarny futerał.

Torba lekarska skórzana

Skórzane torby dla lekarza muszą łączyć niezawodność, praktyczność i elegancki wygląd. Lekarz powinien mieć przy sobie m.in. aparat do mierzenia ciśnienia, stetoskop i zestaw przeciwwstrząsowy - są to minimalne wymagania, jakie stawia przed nimi NFZ. Taki zestaw bez problemu pomieści nasza skórzana torba lekarska, a nawet wiele więcej. Torby lekarskie są idealnym pomysłem na prezent dla świeżego absolwenta medycyny lub dla kolegi z pracy z okazji awansu lub zmiany miejsca pracy. Polecamy nasze torby lekarskie.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)