Dodatki skórzane


Galanteria i dodatki

Musimy wspólnie przyznać, że moda damska zmienia się dużo szybciej, niż moda męska. Za to oczywiście panowie są wdzięczni, a Panie - no cóż... Nie wszystkie. Wychodząc zarówno paniom jak i panom na przeciw nasi polscy projektanci galanterii skórzanej i dodatków starają się tworzyć takie wzory, aby były ponadczasowe. Tym bardziej, że nasze wyroby ze skóry naturalnej będą służyły ich posiadaczom przez długie lata w nienagannym stanie.

Skórzane kosmetyczki, piórniki, wizytowniki, portfele

W skład naszej galanterii skórzanej wchodzą produkty dedykowane obu płciom, a wśród nich największym zainteresowaniem cieszą się portfele skórzane męskie oraz damskie portfele skórzane a także kosmetyczki, które są najczęstszym i najlepszym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. A jak wiemy, większość z nas ma problemy z wymyślaniem pomysłów na prezenty, więc dla tych wszystkich zachęcamy do skorzystania ze sprawdzonych rozwiązań.

Jeśli na galanterię skórzaną chcemy wydać nieco mniej, to ciekawym rozwiązaniem może się okazać wizytownik albo piórnik skórzany. Obie te grupy produktów galanteryjnych posiadamy w swojej ofercie i można je znaleźć w naszym firmowym sklepie.

Galanteria damska

Cartello, to szeroki wybór galanterii damskiej, która projektowana i szyta jest w Polsce. Jest to nasz atut, o którym staramy się przypominać naszym Klientom. Dzięki czemu masz gwarancję, że portfele, paski, kosmetyczki czy inne elementy galanterii skórzanej damskiej posiadają duszę i zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów przez polskie ręce w polskich szwalniach. Czyni to nasze produkty częstym prezentem, goszczącym w damskich rękach.

Galanteria męska

Każdy mężczyzna chciałby podkreślić swój nieprzeciętny styl - z pomocą przychodzą nasze wyroby męskiej galanterii skórzanej, które są synonimem elegancji i wyszukanego stylu. Bogaty wybór męskiej galanterii sprawia, że w poszukiwaniu prezentu dla mężczyzny nasze produkty są bardzo często wybierane powodując zadowolenie na twarzy obdarowanych panów.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)