Damskie portfele


Damski portfel, to nie tylko przedmiot, który nosimy w damskiej torebce, portfel to coś więcej. To dodatek, który podkreśla styl, a dodatkowo jest bardzo praktyczny. Dlatego wybierając damski portfel, nigdy nie idź na kompromis wybierając tanie, skóropodobne materiały. 

Damskie skórzane portfele

W naszym sklepie znajdziesz portfele, które będą Ci dobrze służyły przez wiele lat, portfel jest przedmiotem, który używany wiele razy dziennie jest narażony na zarysowania, otarcia i inne uszkodzenia. Dlatego tak ważne jest, aby damski portfel wykonany był z naturalnej skóry, zabezpieczonej dodatkowo warstwą ochronną w postaci np. lakieru lub laminatu.

Portfele polskiej marki Cartello poza swoją praktycznością są także bardzo nietuzinkowe, w ofercie posiadamy różne portfele zamykane na zamek, na bigiel, na klips, portmonetki, podwójnie składane.

Najpopularniejszym kolorem damskiego portfela jest ponadczasowa czerń oraz czerwień. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom kobiet oferujemy również portfele w kolorach brązowym i wiśniowym, a także w różne, niezwykle ciekawe i oryginalne wzory.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)