Paski do torby


Pasek do torby na ramię

Skórzany pasek na ramię ułatwi noszenie torby na ramieniu. W codziennych sytuacjach często jesteśmy zmuszeni do użycia obu rąk, do wykonania jakiejś czynności, zamiast odstawiać torbę na ziemię, co może skutkować jej zniszczeniem lub ubrudzeniem - możesz ją powiesić na ramieniu, co uwolni Twoje ręce. Torba z paskiem na ramię jest dużo bardziej praktyczna i wygodna podczas użytkowania

Skórzany pasek do torby na ramię

W naszej ofercie znajdziecie rożne paski do noszenia torby na ramieniu. Mamy skórzane szerokie paski oraz skórzane wąskie. Takie z kolorowym nadrukiem oraz bardziej stonowane, w klasycznych czarnych kolorach lub kilku innych kolorach w wersji skórzanej. Wszystkie nasze paski na ramię do toreb są zakończone specjalnym, mocnym karabińczykiem, co czyni je bardzo uniwersalnymi. Dzięki niemu można pasek zamocować do dowolnej torby, wyposażonej w uchwyty metalowe do paska.

Nasze paski do torby wytwarzane są w Polsce, co daje Ci pewność produktu wysokiej jakości z dobrych materiałów, nie importujemy ich z Chin jak nasza konkurencja.

Pasek do torby skórzany

Nasze skórzane paski do toreb posiadają płynną regulację ich długości, co pozwoli dostosować jego długość do Twoich upodobań. Jeśli lubisz nosić torbę nisko to rozciągnij pasek na maksymalną długość, kiedy preferujesz mieć torbę bliżej łokcia wystarczy, że skrócisz jego długość.

Część naszych pasków posiada specjalny naramiennik, który wpłynie na komfort noszenia torby na ramieniu. Jest on dedykowany wszystkim tym, którzy noszą duże przedmiotów lub noszą ciężkie przedmioty w swoich torbach.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)