O marce Cartello

Początki marki Cartello sięgają 1986 roku... Dzisiaj pracują dla nas najlepsze szwalnie i najbardziej doświadczeni pracownicy w Polsce. Jesteśmy w stanie wykonać kilkadziesiąt toreb w tygodniu, setki portfeli, piórników i aktówek oraz innych produktów z naszej oferty, co pozwala nam sprostać nawet bardzo dużym zamówieniom. 

Nazwa Cartello

Nazwa Cartello pochodzi z połączenia dwóch włoskich słów "la cartella" co oznacza torebkę, teczkę oraz "le cartello" co oznacza plakat. Dlaczego akurat te dwa słowa stały się podstawą naszej nazwy?  Od wielu lat wytwarzaliśmy produkty dla branży reklamowej, z czasem zaczęły pojawiać się sugestie klientów, abyśmy przygotowali kolekcję "na co dzień", ponieważ mamy sprawdzoną jakość i dobrą cenę, dlatego chcieli używać naszych produktów i obdarowywać nimi swoich bliskich.

logo cartello
Skórzane troby cartello

W jakich produktach jesteśmy najlepsi?

Specjalizujemy się głównie w torbach skórzanych na laptopa, aktówkach, portfelach i paskach skórzanych.

Nasze produkty powstają w Polsce ze skór pochodzących z włoskich i polskich garbarni. Mimo, że produkcja w Azji miałaby lepsze przełożenie ekonomiczne, postawiliśmy na polskich pracowników i zapewnienie miejsc pracy tutaj oraz o to, aby nasze wyroby miały duszę, a nie były masową produkcją.

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość produktów, z której jesteśmy znani, była naszym największym atutem, a produkty były w przystępnej cenie, tak aby każdy mógł sobie pozwolić na luksus posiadania skórzanych produktów na lata pochodzących od polskiej marki.

Współpraca

Chcesz wprowadzić nasze produkty do swojej oferty? A może poszukujesz luksusowych produktów na prezenty dla pracowników lub partnerów handlowych?

Na życzenie projektujemy i wykonujemy produkty dopasowane do indywidualnych wymagań i gustów klienta.

Współpracujemy także z agencjami reklamowymi i firmami, które chcą obdarować swoich klientów niebanalnymi produktami. Dlatego jeśli macie Państwo dla nas jakąś propozycje lub zapytanie - prosimy o kontakt - biuro@cartello.pl

Zobacz nasz spot reklamowy, nakręcony w Katowicach:

cartello charytatywnie

Działalność patronacka i charytatywna

Możemy się pochwalić tym, że jesteśmy

  • aktywnym partnerem Turnieju "Za 1 uśmiech",
  • partnerem Klubu Sportowego Piast Gliwice,
  • wspieramy Hokejową Reprezentację Artystów Polskich.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)