O Marce Cartello

logo cartelloPoczątki marki Cartello sięgają 1986 roku... Dzisiaj pracują dla nas najlepsze szwalnie i najbardziej doświadczeni pracownicy w Polsce. Jesteśmy w stanie wykonać kilkadziesiąt toreb w tygodniu, setki portfeli, piórników i aktówek oraz innych produktów z naszej oferty, co pozwala nam sprostać nawet bardzo dużym zamówieniom.

Nazwa "Cartello"

Nazwa Cartello pochodzi z połączenia dwóch włoskich słów "la cartella" co oznacza torebkę, teczkę oraz "le cartello" co oznacza plakat. Dlaczego akurat te dwa słowa stały się podstawą naszej nazwy?

Od wielu lat wytwarzaliśmy produkty dla branży reklamowej, z czasem zaczęły pojawiać się sugestie klientów, abyśmy przygotowali kolekcję "na co dzień", ponieważ mamy sprawdzoną jakość i dobrą cenę, dlatego chcieli używać naszych produktów i obdarowywać nimi swoich bliskich.

Zobacz nasz spot reklamowy

W jakich produktach jesteśmy najlepsi?

Specjalizujemy się głównie w torbach skórzanych na laptopa, aktówkach, portfelach i paskach skórzanych.

Nasze produkty powstają w Polsce ze skór pochodzących z włoskich i polskich garbarni. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość produktów, z której jesteśmy znani, była naszym największym atutem, a produkty były w przystępnej cenie, tak aby każdy mógł sobie pozwolić na luksus posiadania skórzanych produktów na lata.

Współpraca

Na życzenie projektujemy i wykonujemy produkty dopasowane do indywidualnych wymagań i gustów klienta. Współpracujemy także z agencjami reklamowymi i firmami, które chcą obdarować swoich klientów niebanalnymi produktami. Dlatego jeśli macie Państwo dla nas jakąś propozycje lub zapytanie - prosimy o kontakt - biuro@cartello.pl

cartello - polska galanteria skórzana

Działalność patronacka i charytatywna

Od samego początku jesteśmy aktywnym partnerem Turnieju "Za 1 uśmiech", wspieramy Hokejową Reprezentację Artystów Polskich, a także jesteśmy partnerem Klubu Sportowego Piast Gliwice.

Cartello - wspiera HRAP i Piast Gliwice

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)