Torby i teczki


Skórzana teczka to obowiązkowy dodatek każdego mężczyzny i każdej kobiety, którzy pracują na codzień z dokumentami lub przy komputerze. 

Skórzane teczki, torby damskie i męskie

Szyte przez nas męskie i damskie torby cechują się dużą niezawodnością, ponieważ dokładamy wszelkich starań podczas ręcznego procesu produkcji, aby zwrócić uwagę na najdrobniejsze detale. Torby wykonywane są z naturalnych skór, dzięki temu nawet w trudnych warunkach, w jakich będą Ci towarzyszyły, wytrzymają bardzo długie lata.

W ofercie posiadamy także specjalne skórzane torby na laptopa, które poza przenoszeniem dokumentów posłużą także do zabezpieczenia Twojego laptopa lub Macbooka. 

Podczas projektowania damskich i męskich teczek stawiamy na ich praktyczność. Tak aby zmieścić w nich wszystkie niezbędne przedmioty, a jednocześnie aby torba nie była za duża i nadal stanowiła elegancki dodatek do garderoby damskiej i męskiej części naszych klientów. Dla ułatwienia korzystania z torby umieszczamy w większości modeli zewnętrzne kieszenie, dzięki którym możesz mieć szybki dostęp do rzeczy, które powinny być pod ręką, jak telefon czy portfel.

Wszystkie oferowane przez nas torby skórzane zostały zaprojektowane i wykonane w polskich zakładach rzemieślniczych, dzięki czemu masz pewność, że jest to produkt wolny od wad, posiadający duszę i wyjątkową estetykę wykonania.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)