Slim - cienkie portfele


cienkie portfele skórzane

Skórzany portfel bez podszewki

Cienkie portfele (portfele slim) wykonane ze skóry, stały się w ostatnim czasie bardzo popularnym gadżetem, który jest zarazem bardzo praktycznym przedmiotem. To portfele, które najczęściej nie posiadają podszewki, przez co ich wygląd jest nieco surowy, co znajduje wielu zwolenników. Skóra naturalna z jakiej są wykonane pięknie się starzeje, a co za tym idzie, taki cienki portfel nabiera z czasem jeszcze dostojniejszego wyglądu.

Cienki portfel skórzany surowy

Aby cienki portfel "odchudzić" jeszcze bardziej - nie stosujemy w nich podszewki, która z jednej strony zwiększyłaby koszt portfela, głównie przez zwiększony nakład czasu ponoszony podczas ręcznego wywijania, a dodatkowo zabrałaby wspominany już surowy wygląd portfela, który cenią sobie nasi klienci.

Cienki skórzany portfel męski

Cienkie, skórzane portfele doskonale sprawdzają się latem, do krótkich spodni, kiedy nie wypychają kieszeni. Są także super dodatkiem do marynarki, można je nosić w kieszeni w klapie marynarki i nie bać się o zdeformowanie sylwetki, czy też wypychanie kieszeni. Taki portfel powinien posiadać każdy elegancki mężczyzna w swojej garderobie.

Skórzany portfel męski

Portfel zawdzięcza swój rozmiar jednemu prostemu zabiegowi - została z niego usunięta bilonówka (czyli kieszonka na drobne monety), a co za tym idzie zaoszczędziliśmy kilka, a nawet kilkanaście cennych milimetrów. Wielu mężczyzn i kobiet, które używają tych portfeli ma problem z przekonaniem się do tego rozwiązania - no bo gdzie trzymać drobne? Przecież to nie wygodne!

Sami jako użytkownicy naszych wyrobów możemy przyznać, że pierwszy tydzień był dziwny. Ale po jego przejściu okazuje się, że ta kieszonka na zbyt wiele się nie przydaje, bo głównie płacimy kartą, a ewentualne drobne można trzymać albo w osobnej, trójkątnej bilonówce, albo w kieszeni.

Damski skórzany cienki portfel

Nasze skórzane, cienkie portfele są używane nie tylko przez mężczyzn. Te maleństwa zaskarbiły sobie także serca naszych klientek, które doceniają ich funkcjonalność oraz rozmiar, który bez problemu mieści się w dowolnej damskiej torebce nie zabierając zbyt dużo przestrzeni.

Skórzany portfel, to doskonały pomysł na prezent na dowolną okazję. Warto o tym pamiętać, kiedy przyjdzie ten moment zastanowienia - niech wtedy przed oczami pojawi się ten idealny, cienki, skórzany portfel.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)