Kopertówki i listonoszki damskie


Listonoszka damska

Listonoszki są bardzo wygodnymi torebkami damskimi, które kobiety lubią mieć zawsze pod ręką. Są nieco większe od kopertówek dzięki czemu pomieszczą większą ilość rzeczy. Każda kobieta powinna posiadać co najmniej jedną listonoszkę, która towarzyszy jej w różnych codziennych sytuacjach. A Ty masz już swoją?

Torba damska listonoszka

Damska listonoszka, to nieodłączny towarzysz każdej kobiety. Torebki małe i nadające się na każdą okazję. Torebki na wyjście z przyjaciółkami, torebki na uroczystości, torebki na wypad za miasto - to Ty decydujesz, gdzie i kiedy ją zabierzesz.

Listonoszki damskie

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć kopertówek i listonoszek! Przedstawiamy najnowszą kolekcję niewielkich torebek - listonoszek damskich, których zadaniem jest pomieścić to, co najpotrzebniejsze, być wygodne i godnie się prezentować. Te wszystkie zadania spełniają nasze torebki.

Torba damska listonoszka

Produkowane przez nas listonoszki wykonane są z różnych materiałów, zarówno skóry jak i materiałów ekologicznych. Dbamy o to, aby pasowały do kobiecego stylu i stanowiły dopełnienie codziennych stylizacji. Wybierz kolor listonoszki, który dopełni Twój styl. Damska torebka listonoszka nie musi być prosta, jeśli jesteś osobą oryginalną i nietuzinkową, wybierz taką listonoszkę, która będzie Cię wyrażała w 100%.

Torebki skórzane - listonoszki

Materiał z jakiego wykonana jest listonoszka nie ma znaczenia, może to być torebka skórzana, ale równie praktyczna będzie torebka wykonana ze skóry ekologicznej. Współczesne materiały są na tyle wytrzymałe i estetyczne, że nie ma to zbytniego wpływu na trwałość torebki. Kierując się wyborem materiału możesz wziąć pod uwagę wymagania w miejscu pracy np. dress code - wówczas prawdopodobnie skórzana listonoszka lub skórzana torba damska będzie najlepszym wyborem.

Skórzana listonoszka

Listonoszka skórzana, to praktyczna torebka damska i prawdopodobnie jeden z ciekawszych prezentów dla płci pięknej. To torebka, która sprawdzi się w wielu sytuacjach. Jest poręczna, przez co chętnie zabierana w przeróżne miejsca. Wybierane szczególnie często przez kobiety, które cenią swoją wygodę. Listonoszki damskie wyposażone w pasek na ramię pozwalają wygodnie przenosić najpotrzebniejsze przedmioty w ciągu codziennych wyzwań.

Skórzana damska listonoszka

Występuje w przeróżnych kształtach i modelach. Torebki listonoszki - zawdzięczają swoją nazwę od listonosza, który potrzebuje wygodnej w noszeniu torby na ramię. Torby, która nie będzie się przesuwała i która pozwala mieć pod ręką to, co najważniejsze. Zakładając skórzaną listonoszkę masz wolne ręce, które mogą zająć się inną czynnością, niż noszenie torebki. Właśnie ten aspekt, czyni listonoszki tak praktycznym gadżetem codziennego użytku przez miliony polek.

Kopertówka skórzana

Kopertówki stanowią często idealne dopełnienie stylizacji, dopasowane kolorystycznie do ubrania stanowią świetny dodatek. Dodatek, który sprawdzi się w formalnych i mniej formalnych momentach w ciągu dnia a nawet wieczora. Kopertówki są małe, dzięki czemu bardzo wygodne, jednak są w stanie pomieścić wszystko, co potrzebne jest kobiecie w różnych sytuacjach.

Torebka kopertówka

Nasze kopertówki wykonane są z różnych materiałów, w różnym kolorze i o różnej fakturze. Z pewnością znajdziesz coś, co przypadnie Ci do gustu! Pamiętaj, że prawdziwa kobieta ma kilka torebek na różne okazje i do różnych stylizacji. Ty też się nie ograniczaj! Pamiętaj również, że powinnaś mieć minimum jedną, elegancką kopertówkę. Taką, która będzie pasowała zarówno do gustownego, wyjściowego ubioru. jak i do casual-owych jeansów i szpilek lub tenisówek.

Kopertówka skóra

Kopertówki marki Cartello, które produkujemy u nas w kraju, są wykonane z różnych materiałów. Wśród nich znajdziesz ponadczasową skórę oraz bardziej ekologiczne materiały, które ją imitują. Mamy modele i fasony, które będą pasowały do różnych stylizacji i momentów w życiu. A jeśli nie masz pomysłu lub potrzebujesz pomocy - nasi doradcy chętnie podpowiedzą, który model będzie pasował najodpowiedniej.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)