Damskie portfele skórzane


Portfele damskie

Damski portfel, to nie tylko przedmiot, który nosimy w damskiej torebce, portfel to coś więcej. To dodatek, który podkreśla styl, a ponad to jest bardzo praktyczny. Dlatego wybierając damski portfel, nigdy nie idź na kompromis wybierając tanie, skóropodobne materiały, wybierz portfel, który Cię określa i definiuje, który podkreśli Twoją kobiecość i doda pewności siebie.

Skórzane portfele damskie na zamek

W naszym sklepie znajdziesz skórzane damskie portfele, które będą Ci dobrze służyły przez wiele lat, portfel jest przedmiotem, który używany wiele razy dziennie jest narażony na zarysowania, otarcia i inne uszkodzenia. Dlatego tak ważne jest, aby damski portfel wykonany był z naturalnej skóry, zabezpieczonej dodatkowo warstwą ochronną w postaci np. lakieru lub laminatu. Wygody użytkowania niektórym z damskich modeli naszych portfeli dodaje zamek lub bigiel - wybierz sposób zamykania portfela, który Tobie odpowiada!

Portfel damski mały

Portfele polskiej marki Cartello poza swoją praktycznością są także bardzo nietuzinkowe, w ofercie posiadamy różne portfele zamykane na zamek, na bigiel, na klips, portmonetki, podwójnie składane. Dla osób, które lubią małe torebki sugerujemy wybrać mały damski portfel, który bez przeszkód się w nich zmieści i zaoszczędzi miejsce na inne, niezbędne w kobiecej torebce przedmioty.

Małe portfele damskie

Małe damskie portfele mimo swojego rozmiaru są bardzo pojemne. Zaprojektowane w Polsce dla polskich użytkowniczek nasze portfele spełniają stawiane przed nimi wymagania. Portfel musi być praktyczny i zmieścić to, co najważniejsze. Jednocześnie musi się ładnie prezentować i zachować nienaganny wygląd przez długie lata użytkowania.

Portfel damski średni

Portfele naszej produkcji są w różnych rozmiarze i fasonie, bo każda kobieta jest inna i każda zasługuje na wyjątkowy produkt dostosowany do jej potrzeb. Dlatego poza małymi portfelami znajdziesz u nas także te w średnim rozmiarze oraz duże - dla tych z Pań, które lubią mieć pod ręką więcej niż inne, lub dla tych, które mają tak dużo pieniędzy, że mały portfel nie pomieści - tego zmartwienia życzymy wszystkim.

Portfel na karty damski

Najpopularniejszym kolorem damskiego portfela jest ponadczasowa czerń oraz czerwień. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom kobiet oferujemy również portfele w kolorach brązowym i wiśniowym, a także w różne, niezwykle ciekawe i oryginalne wzory.

Portmonetka damska

Portmonetka - to często inna nazwa na portfel damski. Składa się najczęściej z przegrody na banknoty, miejsca do schowania bilonu oraz kieszonek na karty kredytowe, lojalnościowe oraz miejsca na zdjęcie najbliższych. Portfel damski to doskonały pomysł na prezent dla mamy, żony, narzeczonej, czy kobiet w pracy - przełożonej lub koleżanki.

Wybierając kolor damskiego portfela, który będzie ofiarowany na prezent kieruj się preferencjami osoby, która zostanie nim obdarowana. Jeśli lubi stonowane kolory - wybierz klasykę, czarny lub czerwony, jeśli lubi ekstrawagancję - wybierz portfel we wzory, a jeśli nie wiesz lub boisz się ryzykować - zawsze kieruj się tradycją i klasyką, czyli ponownie kolorem czarnym lub czerwonym.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)