Współpraca / sprzedaż hurtowa

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszelkie sklepy internetowe oraz odbiorców ze sklepów stacjonarnych. Zapewniamy wsparcie, produkty najwyższej jakości, atrakcyjne zniżki, oraz materiały reklamowe (nieodpłatne roll-up'y, ramki reklamowe, ulotki itp. prosimy pytać o szczegóły oferty), które pomogą rozreklamować nasz asortyment. Do Państwa dyspozycji oddajemy także naszych zdolnych grafików, którzy pomogą przygotować odpowiednią kreację reklamową. 

Naszym partnerom oferujemy dostęp do cen hurtowych - w tym celu prosimy o rejestrację na naszym sklepie: www.cartello.pl oraz o informacje, jak tylko założycie sobie konto, na jakiego maila zostało ono założone. Wówczas przypiszemy konto do grupy hurtowników, dzięki czemu będzie możliwy dostęp do obniżonych cen.  Wszelkie zamówienia hurtowe należy składać za pośrednictwem sklepu. 

Naszych Partnerów traktujemy równo, dlatego mając na uwadze Wasze korzyści finansowe ceny hurtowe obowiązują w zamówieniach już od 1 sztuki przy stałej współpracy.

Dodatkowo każdy chętny sklep umieszczamy na podstronie "Nasze sklepy" dzięki czemu dodatkowo reklamujemy Państwa działalności kierując ruch pochodzący z naszej strony.

logo cartello
skórzany portfel damski
skórzany portfel damski

DROPSHIPPING

Wychodząc Państwu na przeciw oferujemy także możliwość wysyłki zakupionych produktów prosto do Waszego klienta - nie dokładamy wówczas żadnych naszych ulotek, wizytówek czy innych reklam.

Możemy natomiast włożyć do paczki Wasz list z podziękowaniem za transakcję (jeśli taki posiadacie) albo fakturkę (jeśli nam taką podeślecie na maila). Koszt wysyłki paczki niezależnie od wagi wynosi 9.9 zł brutto (kurier lub paczkomat). Istnieje także możliwość wysyłania paczek pobraniowych do Państwa klientów! Koszt pobrania wynosi 25zł brutto. 

Udostępniamy także zdjęcia produktów i opisy. Zachęcamy do stworzenia własnych opisów produktów - a nie ich kopiowania z naszej strony (kopiowanie jest zabronione!). Można się oczywiście posiłkować naszymi opisami, jednak kopiowanie może mieć bardzo negatywne skutki dla obu stron, ponieważ google uzna to jako "duplicat content" za co można wylecieć z wyników wyszukiwania.  Większość produktów mamy gotowych na magazynie. 

Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy prosimy o rejestrację konta w naszym sklepie, a następnie o krótką informacje nt. prowadzonej działalności oraz z podaniem maila, na którego zostało założone konto - wówczas przypiszemy go do grupy hurtowników, abyście Państwo mogli widzieć hurtowe ceny.  

W razie pytań prosimy pisać na adres biuro@cartello.pl

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)