Znajdziesz u nas wiele, nietuzinkowych modeli portfeli dla mężczyzn i dla kobiet. Skórzany portfel, to niezbędny dodatek a przy okazji, to także idealny pomysł na prezent.

Jeśli oczekujesz gwarancji długotrwałego użytkowania produktu, to najlepszym wyborem są nasze skórzane portfele. Powstałe w Polsce z wyselekcjonowanych skór pochodzących z rod...

Znajdziesz u nas wiele, nietuzinkowych modeli portfeli dla mężczyzn i dla kobiet. Skórzany portfel, to niezbędny dodatek a przy okazji, to także idealny pomysł na prezent.

Jeśli oczekujesz gwarancji długotrwałego użytkowania produktu, to najlepszym wyborem są nasze skórzane portfele. Powstałe w Polsce z wyselekcjonowanych skór pochodzących z rodzimych garbarni.

Skórzane portfele damskie i męskie

Nie ma chyba przedmiotu (może poza telefonem), który mamy przy sobie tak często i tak często sprawdzamy, czy faktycznie go mamy. Portfel do element, który jest z nami każdego dnia, wkładamy go do kieszeni, torby, torebki albo po prostu nosimy w ręce, jak kopertówkę.

W naszej ofercie każdy znajdzie dla siebie portfel. Zaczynając od eleganckich, męskich skórzanych portfeli, przez portfele cienkie, bez podszewki, a na portfelach eleganckich damskich skończywszy (także te nietuzinkowe, bardzo pojemne, zamykane na zamek).

Więcej

Portfele 

There are 20 products.

Podkategorie

Damskie portfele

Damski portfel, to nie tylko przedmiot, który nosimy w damskiej torebce, portfel to coś więcej. To dodatek, który podkreśla styl, a dodatkowo jest bardzo praktyczny. Dlatego wybierając damski portfel, nigdy nie idź na kompromis wybierając tanie, skóropodobne materiały. 

Damskie skórzane portfele

W naszym sklepie znajdziesz portfele, które będą Ci dobrze służyły przez wiele lat, portfel jest przedmiotem, który używany wiele razy dziennie jest narażony na zarysowania, otarcia i inne uszkodzenia. Dlatego tak ważne jest, aby damski portfel wykonany był z naturalnej skóry, zabezpieczonej dodatkowo warstwą ochronną w postaci np. lakieru lub laminatu.

Portfele polskiej marki Cartello poza swoją praktycznością są także bardzo nietuzinkowe, w ofercie posiadamy różne portfele zamykane na zamek, na bigiel, na klips, portmonetki, podwójnie składane.

Najpopularniejszym kolorem damskiego portfela jest ponadczasowa czerń oraz czerwień. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom kobiet oferujemy również portfele w kolorach brązowym i wiśniowym, a także w różne, niezwykle ciekawe i oryginalne wzory.

Męskie portfele

skórzane portfele męskie

Skórzane męskie portfele - chyba żaden mężczyzna nie wyobraża sobie życia bez portfela, prawda? Po pierwsze portfel to praktyczny przedmiot, do przechowywania dokumentów osobistych i pieniędzy, po drugie portfel, to gadżet, który obrazuje naszą zamożność.

Portfel męski powinien być w nienagannym stanie, zawsze uporządkowany, żeby dobrze wyglądał i dobrze świadczył o mężczyźnie, który go nosi.

Skórzane portfele męskie

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno skórzane męskie portfele eleganckie, jak i bardzo popularne modele cienkich portfeli bez podszewki.

Portfele męskie, to portfele projektowane bez zbędnych dodatków i niepotrzebnych zdobień, posiadające to, co najważniejsze. Męski portfel musi zmieścić to, co jest dla niego najważniejsze, zmieścić się w kieszeni, dobrze wyglądać i oczywiście być praktyczny.

Wybierając portfel polskiej marki Cartello, masz pewność, że będzie służył Ci wiele lat (został wykonany z naturalnej skóry), a dodatkowo podkreśli Twoją pozycję i doda pewności siebie.

Wyświetlono 1 - 20 z 20 przedmiotów