Portfele skórzane

Elegant - eleganckie portfele

Skórzany portfel męski Cartello M500

M500
170,05 zł 179,00 zł
2 Reviews
Skórzany, rozkładany męski portfel zapinany na zatrzask. Doskonały dla każdego mężczyzny
Elegant - eleganckie portfele

Skórzany portfel męski Cartello M210

M210
179,00 zł
Skórzany, pionowy męski portfel, który mieści dowód rejestracyjny i inne niezbędne mężczyźnie dokumenty.
Elegant - eleganckie portfele

Skórzany portfel męski dwuczęściowy Cartello M960

M960
195,00 zł
1 Reviews
Skórzany portfel męski składa się z dwóch części, które można używać niezależnie od siebie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego eleganckiego mężczyzny.

Elegancki portfel skórzany

Znajdziesz u nas wiele, nietuzinkowych modeli portfeli dla mężczyzn i dla kobiet. Skórzany portfel, to niezbędny dodatek a przy okazji, to także idealny pomysł na prezent, któż z nas nie chciałby otrzymać eleganckiego portfela skórzanego na prezent?

Nie ma chyba przedmiotu (może poza telefonem), który mamy przy sobie tak często i tak często sprawdzamy, czy faktycznie go mamy. Portfel do element, który jest z nami każdego dnia, wkładamy go do kieszeni, torby, torebki albo po prostu nosimy w ręce, jak kopertówkę.

Portfel na karty

Portfel w swoim założeniu był przedmiotem, w którym chowaliśmy pieniądze. Na początku była to zwykła sakiewka, do przenoszenia złotych monet. Później wkładaliśmy tam dowód osobisty w postaci książeczki, zdjęcia rodziny, pieniądze w postaci bilonu i banknotów. Czas jednak ciągle płynie i rzeczywistość nam się zmienia. Zdjęcia mamy w telefonie, bilonu nie nosimy, bo w większości miejsc płacimy kartą, dowód osobisty również jest w formie karty, a nie książeczki. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się portfele na karty, które są niezwykle praktyczne, a zarazem niewielkie w swoich wymiarach i wygodne w przenoszeniu.

Mały portfel

Minęły bezpowrotnie czasy dużych portfeli. W czasach minimalizmu bardziej preferowanym rozwiązaniem są małe, poręczne portfele, w których przenosimy tylko najważniejsze dokumenty, którymi są dowód osobisty i prawo jazdy. Oraz kilka kart bankowych. Kart lojalnościowych nie musimy nosić, kiedy korzystamy z aplikacji na telefon, do których możemy dodawać karty i wygodnie z nich korzystać podczas zakupów w różnych miejscach.

Portfele skórzane

Jeśli oczekujesz gwarancji długotrwałego użytkowania produktu, to najlepszym wyborem są nasze skórzane portfele. Powstałe w Polsce z wyselekcjonowanych skór pochodzących z rodzimych i włoskich garbarni. Portfele projektowane są w Polsce, dlatego też dobieramy ich wymiary i wewnętrzne kieszonki pod wymagania polskiego użytkownika.

Portfel na dokumenty

Portfel musi pasować do Ciebie. Jeśli jesteś osobą, która w portfelu lubi nosić dokumenty, zdjęcia i najważniejsze paragony, to taki portfel musisz wybrać. Nie rób niczego wbrew sobie, wzmocnisz w ten sposób swoją pewność siebie.

Cienki portfel skórzany

W ostatnim czasie bardzo modne stały się cienkie portfele, najczęściej wykonane bez podszewki. Ten minimalistyczny surowy wygląd ma wielu zwolenników. Mamy w swojej ofercie serię portfeli slim, bez podszewki, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno po stronie damskiej jak i męskiej części naszej klienteli.

Portfele młodzieżowe

W naszej ofercie każdy znajdzie dla siebie portfel. Zaczynając od eleganckich, męskich skórzanych portfeli, przez portfele cienkie, bez podszewki, a na portfelach eleganckich damskich skończywszy (także te nietuzinkowe, bardzo pojemne, zamykane na zamek ze skór o ciekawym wzorze). Nie ważny wiek, czy płeć. Mamy zarówno portfele młodzieżowe jak i dla osób, które wymagają poważniejszego wyglądu.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)