Aktówki na dokumenty

Aktówki na dokumenty

Aktówki na dokumenty (biwuar, etui) są częstym atrybutem przedstawicieli handlowych i osób, które chadzają na spotkania i konferencje. Nic dziwnego, ponieważ aktówki są bardzo pojemne, zmieszczą dużą ilość dokumentów, a dzięki klasycznemu wykonaniu ze skóry lub eko skóry prezentują się bardzo dobrze.

W naszej ofercie aktówek na dokumenty posiadamy modele, które przypadną do gustu każdemu, kto ceni porządek w dokumentach i elegancki wygląd.

Skórzane aktówki na dokumenty

Pięć modeli skórzanych aktówek na dokumenty. Cztery w kolorze czarnym i jeden model w kolorze wiśniowym:

Aktówki na dokumenty z ekoskóry

Ze skóry ekologicznej w ofercie posiadamy trzy modele, które mają swoje odpowiedniki w skórzanych wersjach.

Aktówka A5 i oprawa na dyplom

Wśród pozostałych produktów, jakie możemy zaproponować są aktówka w rozmiarze A5 oraz oprawa z ekoskóry na dyplom.


Aktówki męskie skórzane

Biznesowy styl nieodłącznie związany jest z klasyką i elegancją. Idealnym dopełnieniem takiego stroju jest odpowiednia, skórzana aktówka na dokumenty. Praktyczność tego dodatku sprawia, że jest on partnerem podczas większości spotkań biznesowych oraz miejscem, w którym trzymamy notatki, dokumenty, wizytówki, przybory piśmiennicze. Trudno wyobrazić sobie mężczyznę bez odpowiedniej aktówki na te wszystkie przedmioty.

Aktówka damska

Aktówki na dokumenty na dobre zagościły w garderobie mężczyzn, jednak coraz częściej także kobiety sięgają po ten praktyczny dodatek, dlatego też w naszym asortymencie pojawiają się damskie kolory, nie sposób jednak konkurować z klasyczną czernią, przy której skórzana aktówka na dokumenty prezentuje się najlepiej.

Teczka skórzana

Skórzane, eleganckie teczki dzięki swojej praktyczności sprawdzą się nie tylko w zawodowych przestrzeniach i podczas zawodowych, biznesowych spotkań. Wygoda użytkowania i posiadanie wszystkiego w jednym miejscu sprawi, że teczka skórzana będzie także nieodzownym partnerem w czasie dnia codziennego.

Skórzana teczka na dokumenty A4

Najpopularniejszym dużym formatem do notowania jest kartka A4. Wszystkie dokumenty z drukarki są również w tym formacie, dlatego nasze skórzane teczki na dokumenty są w stanie pomieścić właśnie format A4. Dzięki temu jesteś w stanie przetransportować bez uszkodzenia i zabrudzenia zarówno te bardziej jak i mniej cenne dokumenty.

Teczka skórzana męska

Skórzana teczka będzie idealnie pasowała zarówno do garnituru jak i casualowego stroju w codziennych sytuacjach. Dlatego też jest bardzo często wybieranym pomysłem na prezent dla osób w ciągłym biegu - goniących króliczka. Nasze aktówki zamykane są na zamek błyskawiczny lub klips zatrzaskowy albo magnetyczny. Bez problemu zmieszczą notatnik, kalendarz, telefon lub tablet, a także wizytówki oraz przybory do pisania.

Aktówki skórzane

Wszystkie nasze aktówki skórzane są projektowane i wykonywane w polskich zakładach rzemieślniczych, w których tradycja przeplata się z nowoczesnością, dostarczając produkt dopasowany do gust i wymagań polskiego użytkownika. Niezależnie, czy wybierzesz produkt wykonany ze skóry naturalnej, czy ze skóry ekologicznej możesz być pewny jego wysokiej jakości i trwałości na lata.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)