Galanteria dla firm

Oto tylko nieliczne z wykonanych przez nas produktów na zlecenie firm. To dzięki takim zleceniom powstała nasza marka, ponieważ zaczynaliśmy od produkcji na zlecenie reklamy. Aktualnie nie zamykamy się na żadną współpracę, a stale doskonaląc nasze wyroby i powiększając wybór możemy zaproponować najwyższej jakości galanterię skórzaną z Twoim logo.


Galanteria skórzana z logo

Produkty z galanterii skórzanej od dawna cieszą się wielkim uznaniem wśród osób, które są nimi obdarowywane. Okazji jest wiele, od awansów, przez zdobycie nowego klienta, święta, czy urodziny firmy lub pracowników. Każdy powód jest dobry, aby obdarować kogoś trwałym produktem, na którym znajdzie się logo firmy, które przez długi czas osoba obdarowana będzie nosiła przy sobie. Taką właśnie funkcję głównie pełni galanteria skórzana z logo firmy.

Produkty skórzane dla firm

Skórzane produkty dla firm, to jednak nie tylko gadżety reklamowe. Nasza firma od wielu lat, a właściwie od samego początku zaczęła wytwarzać wyroby z logo firmy zlecającej. To dało nam siłę do stworzenia własnej marki, a właściwie zadowolenie klientów, którzy używając w firmach naszej galanterii osobistej sugerowali, żebyśmy sygnowali ją swoją nazwą i budowali w ten sposób rozpoznawalność naszego brandu.

Galanteria z logo

Wśród produktów skórzanych z logo (często nazywanych galanterią) największym zainteresowaniem cieszą się:

  • skórzane portfele z logo
  • skórzane aktówki z logo
  • skórzane piórniki z logo.

Równie często, jednak nie w tak dużych ilościach szyjemy również torby na dokumenty i laptopy, na których wytłaczamy logo zleceniodawcy.

Producent galanterii skórzanej dla firm z logo

Jako producent galanterii skórzanej reklamowej z logo firmy możemy się pochwalić dość dużymi możliwościami naszego parku maszynowego. Nie szyjemy tylko w jednym zakładzie. Aktualnie pracuje dla nas pięć zakładów zlokalizowanych w Polsce, które wyspecjalizowały się w wytwarzaniu konkretnej grupy wyrobów. Dzięki tej specjalizacji wiemy, że oferujemy możliwie najlepsze produkty, jakie jesteśmy w stanie wytworzyć w Polsce.

Producent galanterii skórzanej

Jeśli poszukujesz producenta galanterii skórzanej - trafiłeś w odpowiednie miejsce. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich założeniach, a my postaramy się im sprostać szykując dla Ciebie ofertę, a później produkt skrojony do potrzeb Twoich i osób, które będą miały go używać. Jesteśmy przeciwni przepalaniu budżetów, dlatego zawsze staramy się znaleźć złoty środek pomiędzy ilością a jakością, tak aby ofiarowany gadżet reklamowy nie został wyrzucony lub wsunięty na dno szuflady.

Zachęcamy do kontaktu. Nasz dział obsługi Klienta B2B chętnie sprosta Twoim potrzebom!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)