skórzane portfele męskie

Skórzane męskie portfele - chyba żaden mężczyzna nie wyobraża sobie życia bez portfela, prawda? Po pierwsze portfel to praktyczny przedmiot, do przechowywania dokumentów osobistych i pieniędzy, po drugie portfel, to gadżet, który obrazuje naszą zamożność. Portfel powinien być w nienagannym stanie, zawsze uporządkowany, żeby dobrze wyglądał i do...

skórzane portfele męskie

Skórzane męskie portfele - chyba żaden mężczyzna nie wyobraża sobie życia bez portfela, prawda? Po pierwsze portfel to praktyczny przedmiot, do przechowywania dokumentów osobistych i pieniędzy, po drugie portfel, to gadżet, który obrazuje naszą zamożność. Portfel powinien być w nienagannym stanie, zawsze uporządkowany, żeby dobrze wyglądał i dobrze świadczył o mężczyźnie, który go nosi.

Więcej

Męskie portfele 

There are 11 products.

Podkategorie

Slim - cienkie portfele

cienkie portfele skórzane

Seria cienkich, skórzanych, męskich portfeli bez podszewki.

Takie portfele doskonale sprawdzają się latem, do krótkich spodni, kiedy nie wypychają kieszeni. Są także super dodatkiem do marynarki, można je nosić w kieszeni w klapie marynarki i nie bać się o zdeformowanie sylwetki, czy też wypychanie kieszeni. Taki portfel powinien posiadać każdy elegancki mężczyzna.

Elegant - eleganckie...

eleganckie portfele skórzane męskie

Seria eleganckich, skórzanych, męskich portfeli.

Portfele skórzane występują z reguły w dwóch kolorach. Czarny, najbardziej uniwersalny portfel pasuje do wszystkiego. Ciemny brąz, kolor dla osób lubiących przełamywać wytarte standardy. Wszystkie proponowane przez nas portfele uszyte są i zaprojektowane w Polsce. Wybierz model skórzanego portfela dla siebie albo spraw komuś wyjątkowy prezent!

Wyświetlono 1 - 11 z 11 przedmiotów