Może się zdarzyć, że zamówiony został pasek skórzany w rozmiarze np. 110, a rozmiar wytłoczony na pasku sugeruje np. 120. Dlaczego tak jest?

ODPOWIEDŹ:

Jest to naturlane i proszę się tym nie przejmować. Dostałeś odpowiedni pasek (chyba, że pomyliliśmy się pakując go dla Ciebie, jeśli masz wątpliwość skontaktuj się z nami: biuro@cartello.pl).

Dlaczego tak się dzieje? Skóra ma nieregularny kształt. Aby wykorzystać ją w ekonomiczny sposób produkujemy paski o maksymalnej możliwej długości. Mamy na magazynie głównie rozmiary 110-120.

Kiedy klient zamawia mniejszy rozmiar, to bierzemy jeden z dłuższych pasków i dopasowujemy go do zamawianego rozmiaru. Dzieje się to w sposób zgodny ze sztuką rzemieślniczą, dlatego Twój produkt jest w 100% wartościowy i zgodny z zamówieniem.

Przypomnijmy, że w przypadku skórzanego paska z klamrą w rozmiarze 100 środkowa dziurka znajduje się właśnie mniej więcej w setnym centymetrze długości, pozostawiając około 15cm w jedną i drugą stronę (gdyby rozmiar w pasie miał ulec zmianie).

Tutaj przeczytasz więcej na temat doboru odpowiedniej długości paska.

Komentarze (0)

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)