Często mówimy, że kobiety są wielowątkowe i wielozadaniowe. Jednocześnie potrafią gotować, zajmować się dziećmi, rozmawiać przez telefon i malować paznokcie... I zapewne jeszcze dużo innych czynności, wszystko zależy od wprawy :) Panowie próbują im dorównać w wielozadaniowości, jednak nie wychodzi im to aż tak dobrze.

Dobrze wiemy, że w biznesie wielozadaniowość jest bardzo istotna, dlatego bestellerowym produktem naszej firmy jest skórzana męska torba na laptopa Francesko 01, która wielozadaniowość ma wbudowaną od samych podstaw. Dlaczego? Tym właśnie zajmiemy się w poniższym wpisie omawiając tą wyjątkową torbę na laptopa.

Po pierwsze - doskonały, ponadczasowy wygląd torby

Torba męska Francesko 01 charakteryzuje się ponadczasowym, eleganckim i klasycznym wyglądem. Ta teczka pasuje do każdego rodzaju odzieży, zarówno mocno formalnego, biznesowego jak i luźnego, casualowego. Sprawdzi się zarówno przy garniturze jak i jeansach.

Dobrze wiemy, jak działają atrybuty na ludzi (np. okulary i lekko siwe włosy u lekarzy). Ta torba z pewnością spowoduje, że osoba ją niosąca będzie postrzegana jako prawdziwy biznesmen, znający się na rzeczy.

Po drugie - pasek na ramię i rączka

Torba ma możliwość noszenia zarówno na pasku na ramię jak i standardowo w ręce. Pasek jest szeroki, szerszy niż w standardowych torbach tego typu (nasz pasek ma 40mm szerokości) i został wyposażony w specjalny naramiennik, który uprzyjemnia noszenie na ramieniu. Dzięki temu wyposażeniu, kiedy potrzebujesz wolnych rąk torba swobodnie wisi na Twoim ramieniu i nie przeszkadza Ci w niczym.

Pasek mocowany jest na specjalnych karabińczykach, co pozwala go odczepić w każdej chwili, kiedy jest niepotrzebny, a my potrzebujemy nieco bardziej eleganckiego wyglądu.

Po trzecie - minibiuro

Po otworzeniu górnej klapy i odsunięciu dwóch bocznych zamków otworzy się tak zwane mini biuro. Czyli bardzo wygodny organizer, w którym można trzymać najpotrzebniejsze przedmioty jak co ś do pisania, klucze, telefon, wizytówki, notes, notatki itp...

Po czwarte - przegroda na laptopa

Ten atrybut sprawia, że torba jest tak często wybierana przez kupujących - to miejsce na laptopa, czyli specjalna komora, która została wyłożona miękką pianką, której zadaniem jest ochronić komputer przed uderzeniami.

Jak dobrze wiemy papier jest coraz częściej zastępowany elektroniką, a każdy szanujący się biznesmen ma zawsze przy sobie laptopa, albo tablet. Ta torba na laptopa pozwoli mieć to co najpotrzebniejsze zawsze pod ręką.

Po piąte - tylna kieszeń

Często się zdarz, że zapominasz coś spakować, albo wychodząc z firmy, ktoś wręcza Ci jeszcze teczkę z dokumentami, albo jakieś umowy. Nie ma potrzeby otwierania całej torby, żeby to schować. Wystarczy wrzucić je do tylnej kieszeni zamykanej na suwak. To bardzo ułatwia życie, a do tego czyni naszą torbę jeszcze bardziej wielozadaniową.

Po szóste - pojemność

Projektując torby stawiamy przede wszystkim na ich funkcjonalność. Ten model ma dwie obszerne przegrody, z których jedna została już opisana i jest przystosowana do przenoszenia komputera. Druga przegroda zmieści dużą ilość dokumentów, a nawet segregator, kiedy zajdzie taka potrzeba (no albo drugie śniadanie).

Poza tymi komorami w środku torby jest jeszcze kieszeń na zamek mieszcząca format A4 (znajduje się w ścianie oddzielającej od siebie dwie duże przegrody). A także kilka innych mniejszych i większych kieszonek, w które z pewnością każdy będzie miał co włożyć.

Komentarze (0)

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)