Torba dla lekarza jest otwierana przez zawiasowy system, dzięki czemu otwiera się sztywno, aby górna część torby pozostawała otwarta. Każda ze skórzanych toreb medycznych jest idealnym prezentem dla studenta medycyny lub weterynarii lub wspaniałą inwestycją w karierę dla siebie.

Co należy rozważyć przed zakupem torby dla lekarza?


Przed zakupem skórzanej torby dla lekarza należy przemyśleć zawartość, która będzie noszona codziennie, oraz wybrać odpowiedni styl i rozmiar. Pierwszą rzeczą do rozważenia jest: czy lekarz musi nosić leki, sprzęt, narzędzia lub papiery, a może kombinację przedmiotów. Torba medyczna ze skóry mniejszych rozmiarów to zorganizowana torba z zamykanym zapięciem na tyle, aby można było nosić codzienne rzeczy niezbędne do zachowania bezpieczeństwa.

Nasza duża skórzana torba lekarska model Medico T02 składa się z dwóch przedziałów i kieszeni na zamek. Podstawa tej torby jest idealna do przechowywania stetoskopu lub lekarstw, trzymając je oddzielnie od głównego przedziału, który nadaje się do przenoszenia książek medycznych i codziennych niezbędnych rzeczy. Jeśli ktoś potrzebuje alternatywnych toreb skórzanych przydatnych do zawodu lekarza, może także zdecydować się na elegancką, a zarazem stylową torbą skórzaną.

Wybór koloru torby lekarskiej

Wybór koloru to już indywidualne preferencje każdej osoby. Czarna skórzana torba jest oczywistym wyborem, jeśli ktoś potrzebuje eleganckiego, profesjonalnego osprzętu i głównie nosi garnitury. Ciemna brązowa czekolada jest idealnym kompromisem pomiędzy eleganckim i casualowym, ponieważ oferuje kolor wystarczająco inteligentny, aby nosić go w garniturze, ale wygląda tak samo dobrze, jak do zwykłych ubrań.  Niezależnie od wybranego stylu lub koloru gwarantowana jest, jakość, która towarzyszyć będzie lekarzowi w codziennej pracy.

Duża skórzana torba lekarska zaprojektowana specjalnie dla osób zajmujących się medycyną. Ta praktyczna torba ma wiele miejsca na organizowanie codziennych niezbędnych rzeczy. W jednej głównej przegródce, wyłożonej skórą z dodatkową kieszenią u podstawy, skórzana torba lekarska ma wiele miejsca, aby zaspokoić potrzeby zapracowanej osoby. W komplecie z zamkiem zamykanym torba gwarantuje, że wszystkie rzeczy są bezpieczne zachowując jednocześnie elegancki i profesjonalny styl.   

Torba lekarska jest wykonana z pięknej wysokiej, jakości skóry garbowanej z zamknięciem zatrzaskowym, posiada stabilny uchwyt. Ponadto jest łatwa i wygodna w obsłudze. Kieszeń wewnętrzna jest idealna do telefonów komórkowych, okularów przeciwsłonecznych lub monet i można to uzyskać, otwierając tylny zamek błyskawiczny.

Jak wspomnieliśmy pojawiły się na rynku nowe produkty marki Cartello, lekarze mają do wyboru dwie skórzane torby wykonane z włoskiej skóry.

Średniej wielkości torba lekarska posiada dwie zewnętrzne kieszenie, z których jedna zamykana jest na klips a druga zamykana na klamrę. Wnętrze posiada wiele kieszonek pozwalających na ekonomiczne wykorzystanie całej powierzchni.

Torba skórzana lekarska model TK01

Skórzana torba lekarska

Duża skórzana torba lekarska posiada główną komorę zapinaną jest na dwusuwakowy zamek. Podwójne dno i ścianki działowe przyczepiane na rzepy, umożliwiają 100 procentowe zagospodarowanie wnętrza.

Torba skórzana lekarska model TK02

Skórzana torba dla lekarza

Oferta zawiera torby lekarskie w dwóch kolorach: czarnym i ciemnym brązowym. Jednak wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów firma może na zamówienie uszyć torby także w innych kolorach (np. jasny brąz, wiśniowy, koniakowy, czerwony, granatowy).

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)