Każdy mężczyzna powinien mieć dobrej jakości portfel. Portfel świadczy bardzo mocno o jego posiadaczu. Powinien być czysty, schludny, a w portfelu powinien panować porządek.

Pojemny, skórzany portfel dla taty

Jeśli podstawowy portfel taty nadaje się do wymiany, mamy coś specjalnie na tą okazję. Model MS01, to portfel, który pomieści dużą ilość kart płatniczych, lojalnościowych, ma dwie przegródki na banknoty oraz kieszeń na drobne. W naszej promocji z okazji dnia ojca możecie go nabyć za jedyne 99zł, czyli oszczędzacie aż 60zł!

skórzany męski portfel, dużo kart

Cienki, skórzany portfel dla taty

Jeśli portfel taty wygląda bardzo dobrze, to mamy przygotowaną drugą opcje - jest nią portfel na wyjścia w garniturze. Standardowy portfel jest dość dużych rozmiarów i albo wypycha kieszeń spodni, albo opada przez niego poła marynarki. Dlatego naszym rozwiązaniem takich problemów jest cienki, skórzany portfel bez podszewki. Niektóre z naszych nowych modeli potrafią nawet zmieścić dowód rejestracyjny!

Zobacz całą kolekcję cienkich portfeli tutaj.

W naszej promocji z okazji dnia ojca przy zakupie zestawu dodajemy bilonówkę na monety za 1zł!

Kliknij na poniższy baner, żeby obejrzeć nasze zestawy.

Cienkie portfele

Skórzany pasek z klasyczną klamrą

Jeśli tata ma odpowiednie portfele, to ostatnia nasza propozycja w obniżonej cenie to skórzany pasek szeroki, który doskonale komponuje się zarówno z jeansami jak i innymi spodniami. Pasek występuje w dwóch kolorach:
- czarny
- ciemny brąz.

Specjalnie na dzień ojca obniżamy cenę szerokiego, skórzanego paska aż o ponad 40%! Stara cena to 107zł, nowa cena to 64zł

skórzany pasek

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)