Apple Macbook, to sprzęt przeznaczony do zadań specjalnych, szczególnie te z serii Macbook PRO. Ich koszt zakupu jest relatywnie duży w porównaniu do komputerów typu laptop innych producentów, jednak w zamian użytkownicy Apple dostają coś więcej - intuicyjny system, zintegrowany z iPhonem, iPadem i innymi urzadzeniami Apple. O taki sprzęt trzeba dbać!

Torba do przenoszenia Macbooka

torba skórzana na macbookaNie znam nikogo, kto nie dbałby o swojego maka. Użytkownicy tej marki starają się zabezpieczać urządzenia różnymi foliami, futerałami, etui czy w końcu torbami. 

Nic dziwnego, zakup Macbooka wiąże się z wydaniem co najmniej kilku tysięcy złotych w porywach do kilkudziesięciu tysięcy, zatem dbanie powinno jak najbardziej iść w parze.

Wychodząc na przeciw użytkownikom tych komputerów zaprojektowaliśmy dwa modele toreb skórzanych, które idealnie pomieszczą laptopa wraz z zasilaczem, myszką i dokumentami niezbędnymi w pracy, czy na spotkaniu z klientem.

Kolory skórzanej torby na Macbooka

Nasze skórzane torby z serii London szyjemy w dwóch wersjach. Jedna to London 45 - torby o mniejszej pojemności, z jedną zewnętrzną kieszenią, oraz torby London 46 - torby szersze o większej pojemności z dodatkowymi kieszeniami przednimi.

Wszystkie modele toreb posiadają wyjątkową zaprojektowaną przez nas podszewkę z motywami londyńskimi, a także dwa paski do noszenia na ramieniu. Pierwszy czarny, standardowy i bardzo uniwersalny, drugi pasek do noszenia torby to pasek z wyjątkowym wzorem, dopasowany do kolorystyki torby.

Nasze skórzane torby na macbooka są unisex, czyli będą służyły zarówno męskiej jak i damskiej grupie naszych klientów. Specjalnie dla Was szyjemy je w czterech przepięknych kolorach:

  • czarny - kolor ponadczasowy, elegancki, który będzie pasował na każdą okazję
  • brązowy - kolor nieco mniej oczywisty, bardzo ładnie prezentuje się z casualowym ubiorem
  • koniakowy - prześliczny kolor dla osób, które chcą się wyróżnić, kolor na który z pewnością każdy zwróci uwagę i obsypie komplementami
  • granatowy - kolor mało popularny wśród toreb jednak cieszy się coraz większym zainteresowaniem od strony kupujących 

Dlaczego torba Cartello?

  • Sami jesteśmy użytkownikami urządzeń Apple.
  • Nasze torby skórzane są zaprojektowane do tego, aby wygodnie i bezpiecznie przenosić w nich urządzenia wspomagające nas w pracy.
  • Wszystko projektujemy i wykonujemy w Polsce.
  • Surowce wykorzystane do produkcji torby również pochodzą z Polski.
  • Dajemy 24 miesiące gwarancji na torbę, a także świadczymy serwis pogwarancyjny, czyli jesteśmy w stanie naprawić torby, których gwarancja się już skończyła.

Jesteśmy przekonani, że wybór skórzanych modeli toreb od Cartello, to dobry wybór! Poniżej prezentujemy omawiane w tym wpisie modele toreb:

Skórzana torba na Macbooka

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)