Czarny piątek zagościł w Cartello

Już 26 listopada Czarny Piątek, a co za tym idzie, wszystkie sklepy prześcigają się w tym, kto jest w stanie dać większy rabat i kto będzie w stanie ciszej uprzednio podnieść ceny, żeby nie wypłynęła jakaś gruba afera.

Konsumenci pewnie są już zabezpieczeni w screeny produktów, które chcieliby upolować i będą porównywać ceny pierwotne.. Ależ się będzie działo!

Okazje na zakup galanterii skórzanej

Ale nie z nami te numery :)

Jako firma od samego początku szyjąca w Polsce, nie jesteśmy w stanie dać zniżek rzędu 60 czy nawet 80%, jak jest w stanie dać nasza konkurencja, której siłą roboczą jest Azja. Dlatego też nie będziemy nawet próbowali udzielać takich rabatów.

Wiemy jednak, że każdy z Was chciałby upolować naszą torbę, pasek, czy portfel skórzany w lepszej cenie niż na co dzień. Dlatego zamiast dawać rabaty, postanowiliśmy dać gratisy!

pomysły na świąteczne prezenty

Dla zakupów powyżej 500zł

Zrób zakupy powyżej 500zł i wybierz sobie skórzany pasek lub kopertówkę.

Wybrany prezent schowamy do paczki razem z Twoim zakupem. Poinformuj nas w uwagach do zamówienia o swoim wyborze lub napisz do nas wiadomość.

Dla zakupów powyżej 300zł

Zrób zakupy powyżej 300zł i wybierz sobie kopertówkę.

Wybrany prezent schowamy do paczki razem z Twoim zakupem. Poinformuj nas w uwagach do zamówienia o swoim wyborze lub napisz do nas wiadomość.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)