Nie każdy może sobie pozwolić na obchodzenie Dnia Matki z pompą, czasem wystarczy symboliczny kwiatek, który pokaże mamie, że o niej pamiętamy, ważny jest właśnie ten gest i pamięć.

Jaki prezent wybrać dla mamy?

A co jeśli, akurat chcemy urządzić mamie Dzień matki z pompą? Można podpytać, czy jej czegoś nie brakuje, o czym marzy, co by jej się przydało...

Raz na kilka lat warto zmienić mamie portfel. Damski portfel, to rzecz codziennego użytku, która wyjmowana i używana parę razy dziennie po prostu się niszczy. Dlatego warto postawić na porządną markę i wysoką jakość. Można przebierać wśród znanych polskich marek, które importują na dużą skalę produkty z Chin i sprzedają je w galeriach handlowych za duże pieniądze. Można także wybrać coś, co od początku do końca powstało w Polsce. Portfel, który został w naszym kraju zaprojektowany, skrojony i uszyty.

Takimi portfelami są wyroby skórzane marki Cartello. Nasze damskie portfele są dopracowane pod każdym względem. Posiadają różne modne kolory, które każdej kobiecie przypadną do gustu - od standardowej czerni, która pasuje do wszystkiego, przez brąz, wiśnie i czerwienie.

Ile kosztuje skórzany damski portfel?

Za dobrej jakości damski skórzany portfel musimy zapłacić około 100-200zł. Cena jest uzależniona od marki, wielkości i skomplikowania danego modelu.

Damskie portfele skórzane w naszym sklepie firmowym kosztują w okolicy 140-160zł, wszystkie pakujemy w eleganckie kartoniki, a także istnieje możliwość zapakowania go przez naszych pracowników od razu na prezent - w ozdobny papier z naszym logo.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)