W tej kategorii opowiemy Wam jak wybrać pasek, torbę, portfel... i inne :) Może komuś ułatwimy wybór.

Jak dobrać pasek do spodni?

Wśród wielu mężczyzn wciąż pokutuje przekonanie, że pasek do spodni to mało istotny dodatek, drobiazg. Prawda jednak jest taka, że w wielu sytuacjach to właśnie pasek decyduje o tym, czy nasza stylizacja będzie kompletna i spójna. Jak dobrać pasek by nie popełnić gafy? Oto kilka porad od Cartello!

Czytaj dalej
0 komentarze
1330 odsłony

Prezent na dzień kobiet - skórzany portfel na zamek

Zastanawiasz się, co kupić wybrance Twojego serca z okazji Dnia Kobiet? Chcesz, żeby był to prezent funkcjonalny, a do tego taki, z którego z pewnością się ucieszy i co najważniejsze - pomyśli, że się natrudziłeś w poszukiwaniach i wykosztowałeś? W dzisiejszym wpisie mamy dla Ciebie idealny pomysł na okazję zakupu prezentu na Dzień Kobiet. [products:122,123,124,125,126]

Czytaj dalej
0 komentarze
752 odsłony

Pomysł na świąteczny prezent do 100zł

Przed świętami wszyscy stają przed wyzwaniem zakupu prezentu dla kogoś bliskiego, najlepiej żeby było to prezent niedrogi, bo nikt nie lubi rozstawać się z zarobionymi pieniędzmi... W dzisiejszym wpisie pokażemy Wam kilka inspiracji na prezenty.

Czytaj dalej
0 komentarze
732 odsłony

Idealna skórzana torba na laptopa - jak wybrać?

Wielu z Was staje przed wyzwaniem zakupu nowej torby na laptopa. Na rynku jest wiele teczek, które pozwolą przenosić Wasz cenny sprzęt, zatem którą torbę na laptopa wybrać? Która torba jest warta uwagi?

Czytaj dalej
0 komentarze
777 odsłony

Jaki prezent dla mamy na dzień matki? Skórzany portfel damski!

Już niedługo Dzień Matki... W głowie niejednego dziecka pojawia się to coroczne pytanie - jak pokazać mamie, że ją Kocham? Jaki prezent wybrać na dzień matki?

Czytaj dalej
0 komentarze
729 odsłony

Jak wybrać rozmiar paska do spodni?

Z tego wpisu dowiesz się w jaki sposób wybrać odpowiedni rozmiar paska do spodni tak, aby nie był on za długi, ani za krótki.

Czytaj dalej
0 komentarze
8699 odsłony
Product added to wishlist
Product added to compare.

Ciasteczka...
Podobnie jak wszystkie inne sklepy i serwisy internetowe - my też używamy ciasteczek ;)